Niesamowity Sylwester w Alpina Sport w Muszynie

W poszukiwaniu balu sylwestrowego 2017/2018 natrafiłem na ofertę ośrodka Alpina Sport w Muszynie. Dlaczego zdecydowałem się dokonać rezerwacji? Przekonały mnie znalezione w internecie opinie o Alpina Sport oraz bogaty program zabawy sylwestrowej, jaki dla swoich gości przygotował ośrodek. Co czekało na chętnych i czy Alpina Sport zrealizował „Sylwestra marzeń”? O tym dalej.

Ramowy program Sylwestra w Alpina Sport w Muszynie
Impreza sylwestrowa miała rozpocząć się o godzinie 20, 31 grudnia 2017 roku i zakończyć się o 3 nad ranem w Nowy Rok. Alpina Sport na forum mediów społecznościowych oferował „noc pełną wrażeń”. Oprawą muzyczną imprezy zajął się profesjonalny DJ.

Na stołach w dużej sali balowej ośrodka serwowano 4 czy 5 gorących posiłków, a goście stale mogli korzystać z talerzy wędlin, serów, owoców, przekąsek wszelkiego rodzaju, pieczywa, sałatek, słodyczy i ciast. Na cztery osoby przypadała butelka szampana, a każda para dostawała od hotelu butelkę półlitrową czystej wódki.

Z myślą o rodzicach z dziećmi, którzy przyjeżdżali do ośrodka Alpina Sport w Muszynie na Sylwestra, dla najmłodszych zorganizowano zabawę i opiekę w tę noc. Dzieci wzięły udział w Kinder Balu zorganizowanym przez opiekunkę – mogły korzystać z tańców, konkursów i bogatego poczęstunku.
Dla gości przygotowano ofertę na 4-dniowy pobyt w ośrodku Alpina Sport w Muszynie, z wyżywieniem HB – Half Board, obejmującym śniadania i obiadokolacje. Dla chętnych był też kulig z pochodniami trwający 2 godziny, zakończony pieczeniem kiełbasek na ognisku przy iście góralskiej chacie, gdzie gospodarz częstował gości kawą i śliwowicą.

Jakie wrażenia po Sylwestrze w Alpina Sport?

Muszę powiedzieć, że wraz z moją żoną bawiłem się na imprezie sylwestrowej w ośrodku Alpina Sport w Muszynie wyśmienicie. Jedzenie było przepyszne, a dobrym rozwiązaniem okazało się zorganizowanie dwóch sal – jednej jadalnej, a drugiej tanecznej. Nie było problemu z rozmowami przy stole, nawet wtedy, gdy DJ puszczał muzykę. Kto chciał, mógł prowadzić przyjemną dyskusję, a kto wolał się bawić na parkiecie – mógł spróbować swoich sił w tańcu przy różnej muzyce.

Na plus zasługuje cała obsługa ośrodka – sympatyczna, pomocna, która zorganizowała nam nawet transfer do ośrodka z Muszyny. Na gości Alpina Sport czekała sauna w wyznaczonych popołudniowych godzinach, ale obsługa poproszona o włączenie jej rano, także nie miała z tym żadnego problemu.

Warunki pobytowe bardzo dobre: czysto i przyjemnie. W ośrodku działa kawiarenka, która pozwala napić się kawy i herbaty o każdej porze. Zresztą – sami zobaczcie, jak to wygląda – https://www.alpinasport.pl/


materiał zewnętrzny