Lokówka bąbelkowa – kręcenie włosów jakiego nie znacie!

Metod na uzyskanie kręconych włosów jest mnóstwo. Jedne lepsze, inne gorsze, ale wśród z pewnością wyjątkowa jest mieniąca się kolorami bąbelkowa lokówka.

Nietypowy kształt i feria kolorów mogą budzić pewne wątpliwości (i skojarzenia!), ale lokówka w kształcie bąbelków kręci włosy w sposób doskonały. Kręcenie włosów jest łatwiejsze, a efekt wyraźniejszy i bardziej długotrwały.

Użycie lokówki bąbelkowej jest bardzo proste. Włosy należy umieścić między kulkami, co pozwoli na równomierne zakręcenie na całej ich długości. Alternatywnie, owijąjąc nierównomiernie grubsze pasma włosów uzyskamy efekt fryzury nieco „niedbałej”, ale również bardzo seksownej – włosy będą zakręcone w różnych miejscach. Lokówka bąbelkowa nagrzewa się do 200 stopni, jednak nasze włosy są bezpieczne dzięki powłoce ochronnej.

Minusem lokówki bąbelkowej jest fakt, iż sprawdzi się ona właściwie tylko w przypadku włosów półdługich i długich. Posiadaczki włosów krótszych mogą niestety łatwo nabawić poważnych popażeń, a to ze względu na budowę lokówki i metodę jej użycia

Lokówkę bąbelkową można dostać na eBayu, Amazonie i popularnym Aliexpress. Ceny wahają się od 100-kilkudziesięciu do nawet 300 złotych. Lokówkę można kupić również bezpośrednio na stronie producenta – Gamma Piu

Jak wyglądają włosy skręcone z jej pomocą? Przekonajcie się same!

Zobacz również

Komentarze

komentarze