Egzotyczne masaże z których musicie skorzystać!

Masaże to jedna z przyjemniejszych metod zapewniających pełne odprężenia, a często niedoceniana i pomijana. Istnieje wiele technik masażu i oprócz tych tradycyjnych salony SPA i gabinety kosmetyczne oferują również ich egzotyczne odmiany.

Tajski masaż stóp

Oparty na refleksologii wykonywany jest z użyciem drewnianej pałeczki stymulującej punkty refleksyjne. Jedną z jego zalet jest likwidacja uczucia ciężkich nóg.

Masaż lomi – lomi

Wywodzi się z hawajskich świątyń i nazywany jest masażem „kochających rąk”. Charakteryzuje się wpływem nie tylko na mięśnie, ale i psychikę, emocje i myśli. Zakłada powrót do harmonii człowieka jako całości, osiągnąć równowagę ciała i ducha. Wykonywany jest głównie przedramionami w połączenia z tanecznymi ruchami.

Masaż kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi, rozgrzewającymi pobudzającymi wybrane punkty ciała. Redukuje stres i łagodzi bóle mięśniowe i migrenowe.

Masaż stemplami
…czyli ciepłymi bawełnianymi ściereczkami wypełnionymi ziołową mieszanką i olejkami eterycznymi. Pobudza punkty energetyczne, usuwa bóle mięśni i stawów. Obniża stres i napięcie.

Zobacz również

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *