Bluzki z falbankami hitem wiosny i lata. Wybierz bluzkę dla siebie!

Bluzki z falbankami to doskonały pomysł na ciepłe wiosenne i letnie dni. Ich hiszpański charakter doda uroku i podkreśli kobiecość.

Bluzki z falbankami możemy założyć we wszystkich okolicznościach, wychodząc do miasta, na plażę, a nawet do pracy w biurze. Pasują do spódnic i do spodni. Połączone z szortami i słomianym kapeluszem będą hitem sezonu 2017. Jeśli dorzucicie do nich płaskie sandałki możecie podbijać letnie plaże.

Bluzki z falbankami mogą również modelować sylwetkę, gdyż dodaje kilogramów wybranych miejscach i poszerza sylwetkę. Panie z obfitym biustem nie powinny korzystać z bluzek mających falbanki w okolicach dekoltu. Jeśli natomiast na brzuchu mamy nadmiar tłuszczyku falbanki w tej części bluzki będą złym pomysłem.

Pamiętajcie, żeby nigy łączyć falbanek z falbankami! Jeśli założycie bluzkę, która falbanki posiada, są one wykluczone na innych częściach garderoby. A możliwości jest naprawdę wiele – falbany mogą pojawić się spódnicach, sukienkach, spodniach, ale też na torebkach i butach.

A Wy lubicie i nosicie falbanki? Dajcie znać w komentarzach!

Zobacz również

Komentarze

komentarze