6 fryzur, które zdominują rok 2019!

 

Nie ma lepszego sposobu, aby pożegnać się ze starym rokiem, niż podarować sobie nową fryzurę. Nawet jeśli jesteś całkowicie zadowolone z aktualnego wyglądu, to nie zdziwcie się jeśli o północy w Sylwestra pojawi się nagła chęć by zmienić fryzurę!

Jedynym problemem będzie wtedy wybór nowego uczesania. Dlatego przygotowaliśmy zestawienie sześciu fryzur, które zdominują rok 2019! Oto one:

1. Prosty bob

 


Jeśli nie zrobiłyście sobie boba w 2018 roku, to nic straconego. Ta fryzura będzie modna również w 2019. Najnowsza wersja boba ma być prosta, a jej długość powinna dochodzić do linii szczęki. Dodatkową zaletą bobów jest sprawienie, że włosy wyglądają na grubsze i gęściejsze. Bob doskonale sprawdzi się na prostych włosach ale zarówno na falistych jak i kręconych będzie wyglądał dobrze.

2. Nowy Shag

 


To nie jest ten dobrze znany shag z lat siedemdziesiątych. Teraz jest to nowoczesna fryzura pełna tekstur oraz ruchu. Idealnie sprawdzi się kiedy przechodzicie z włosów krótszych na dłuższe i musicie w tym stanie przejściowym zrobić coś z włosami.

3. Bob z grzywką

 


Nie masz jeszcze dość swojego boba, ale chcesz odświeżyć go nowy rok? Dodaj do niego grzywkę. Zmieni ona fruzurę, doda coś w rodzaju ramki, a tym samym uzyskasz bardzo zindywidualizowany efekt.

4. Odrastająca fryzura pixie

 


Ta fryzura będzie pasowała do praktycznie każdego kształtu twarzy, a to dlatego, że istnieje mnóstwo sposobów na jej ułożenie. Dłuższe pixie może wydłużyć optycznie twarz, albo nadać jej objętości – wszystko zależy od tego jak ułożycie włosy.

5. Curtain bang – Grzywka „firanka”

 


W ostatnich latach Pinteres został wręcz zalany zdjęciami fryzur z tego typu grzywkami. Nurt ten inspirowany jest stylem retro. Taką grzywkę bardzo łatwo jest ułożyć – po włosy wyschną podziel je na pół, a reszty dzieła dokona odrobina lakieru. Dzięki temu włosy pozostaną na swoim miejscu.

6. Długie, delikatne warstwy

Jeśli masz ochotę zmienić fryzurę, ale nie wiesz, od czego zacząć, to długie delikatnie cieniowane warstwy będą najlepszym rozwiązaniem.

zdjęcie: Unsplash.com / Tamara Bellis (@tamarabellis)

Zobacz również

Komentarze