4 najmocniejsze trendy w strojach kąpielowych na wakacje 2017

Wszystko na świecie się zmienia, więc moda plażowa również przechodzi zmiany. Rok w rok projektanci proponują nowe pomysły i propozycje jak zabłysnąć na plaży i wyróżnić się na tle wielu tradycyjnych strojów kąpielowych. Co więc zobaczymy nad wodą w roku 2017?
Jedno jest pewne – królować będzie bikini, którego znajdziemy tak wiele wariantów, że każda z nas dopasuje jakieś to swojej figury. Wybierać można od zróżnicowanych pod względem zabudowy dołów, po odmienne wiązania góry. Dostępne będą oczywiście niezliczone wzory i motywy kolorystyczne.
W szafie zostawmy natomiast stroje jednoczęściowe – one sprawdzą się poza sezonem na basenie. Jeśli wybieramy się na plażę nie będą dobrym wyborem.
Latem 2017 dominować będą kolory czarny, biały i czerwony. Często zobaczymy fantazyjne wzory i ostre wyraźne, barwy.

Kostiumy kąpielowe na wakacje 2017: paski

Emily Ratajowsky słynie z pięknej figury podkreślanej przez równie piękne bikini, w które się ubiera. Dzięki niej przekonujemy się, że paski będą hitem plażowego lata 2017.

 

LA

Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata)


Kostiumy kąpielowe na wakacje 2017: kwiaty

Kwiaty przypominające motywy hippie zawsze będą w modzie. Nie inaczej w tym roku – kwiatowe bikini, z pewnością przykuje uwagę na plaży.

 

it was all just a hairstyle trick! ???? bye maldives. ????????

Post udostępniony przez Josephine Skriver (@josephineskriver)

Kostiumy kąpielowe na wakacje 2017: etno

I znów z pomocą przychodzi Emily Ratajowsky. Stylizacja etno jest typowana na jeden z najsilniejszych trendów tego roku.

Kostiumy kąpielowe na wakacje 2017: top

A co jeśli nie bikini? Doskonałym pomysłem będzie top. Wśród gotowych kopletów – klasyczny dół z bikini plus top z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

 

White is certainly my favourite color ???????????? #Bali #balilife #canggubali #canggu #indonesia

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & Fashion (@whatannawears)

Kiedy wybierzecie już strój kąpielowy dla siebie zobaczcie nasze rady, jak zapewnić piękny wygląd nóg przed sezonem letnim – tutaj.

Zobacz również

Komentarze

komentarze